Vážení a milí přátelé, Velmi si vážíme Vaší podpory myšlenkám a projektům ART FOR LIFE. Víme, jak těžké je v dnešní době najít čas, prostředky a chuť podpořit dílo, které se neustále snaží upozorňovat na neutěšený stav prevence proti HIV/AIDS v České republice. Není to atraktivní téma, ale téma nanejvýš důležité. Proto se každý hlas počítá, každý hlas je slyšet. I ten Váš. Děkujeme Vám.

Váš ART FOR LIFE team.

30. 11. 2014

Naleznete nás v chill out stanu Q cafe, letošním tématem art workshopu bude PARADISE tedy Ráj. Těšíme se na uměnímilovné návštěvníky a návštěvnice Prague pride, kteří přijdou k našemu stánku výtvarně ztvárnit svoji představu o Ráji.

12. 08. 2014
Osm akcí a zbrusu nový charitativní kalendář letos nabídne benefiční projekt Art for Life, bojující proti šíření HIV/AIDS v České republice a pečující o pacienty postižené touto zákeřnou nemocí. Do projektu se letos zapojila zhruba třícítka známých osobností, mezi nimi herečky Simona Stašová, Jana Plodková a Bára Poláková, hudební skupina Portless, operní diva Andrea Kalivodová, herec a moderátor Ondřej Brzobohatý a špetkou humoru přispěl i Petr Čtvrtníček.
12. 11. 2013
Art for Life a Dům světla České společnosti AIDS pomoc (ČSAP) se zapojily do Evropského týdne bezplatného a anonymního testování. Jeden den nabídne i možnost slinných testů.
10. 11. 2013

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři